Čierne letné tunikové šaty egyptského štýlu

Čierne letné tunikové šaty egyptského štýlu
Letné šaty so športovým chrbtom
Letné šaty so športovým chrbtom

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlie
Vzhľad
Materiál
Sexi
Cena
Hodnotenie: 8.4/10

Dámske oblečenie, ktoré prináša pohodlie pri nosení, ale vďaka výberu strihu dokáže oveľa viac. Nielen pre ženy, ktoré jednoducho potrebujú skryť nejaký ten nedostatok v oblasti brucha. Kúsok, ktorý urobí výbornú službu a dokonalú spoločnosť dievčatám a ženám všetkých vekových kategórií a typov postavy.

Štýlové dámske šaty Dorina v neutrálnej čiernej farbe si zamilujete na prvý pohľad. Model, ktorý je nadčasový. Kúsok, ktorý oslní svojím strihom a povrchovou úpravou. Tvar do A jemne zakryje všetky strapce a zároveň je veľmi pohodlný a lichotivý pre každého. Riešenie v prednej časti pri krku je neprehliadnuteľné, výstrih zaujme zaujímavým dekoltom s metódou drhnutia. Úzke ramienka sú vzadu riešené do kríža a ich dĺžku možno nastaviť. Model v obľúbenom strihu poskytuje voľnosť a maximálne pohodlie pri nosení.

Hlavným znakom je veľmi kvalitný materiál, ktorý je veľmi príjemný na telo. Šaty v tunikovom štýle môžete nosiť samostatne alebo v kombinácii s legínami, buď v dlhej alebo krátkej dĺžke. Očarujúci model, ktorý sa stane neodmysliteľnou súčasťou vášho letného šatníka.

Materiál

  • 95% viskoza, 5% elastan

Cena v čase recenzie: 26,64 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Čierne letné tunikové šaty egyptského štýlu.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Biela košeľová tunika s gombíkmi

Biela košeľová tunika s gombíkmi

» Ďalší Večerná tunika s asymetrickým volánom

Večerná tunika s asymetrickým volánom