Tehotenská tunika Sophia Abra

Tehotenská tunika Sophia Abra
Tehotenská tunika Sophia Abra
Tehotenská tunika Sophia Abra

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlie
Vzhľad
Materiál
Sexi
Cena
Hodnotenie: 8.2/10

Telehotenská móda ide s dobou, a preto si aj tehotné ženy môžu dopriať krásne a elegantné oblečenie, ktoré je slušivé a pohodlné. Tuniky nepochybne patria medzi najobľúbenejšie topy, ktoré nosia tehotné ženy.

Tehotenská tunika Sophia Abra 219 601 – 1 je vhodná pre ženy, ktoré chcú ukázať svoje bruško. Tunika je dlhšia a má dlhé rukávy, vyzerá takmer ako šaty. K dispozícii je aj model bez ramienok na horúce letné dni. Tunika vyzerá krásne s čiernymi legínami alebo priliehavými nohavicami.

Môžete ju nosiť aj s menším bruškom, ale čím väčšie bruško máte, tým kratšia bude tunika. Tunika je k dispozícii v troch farbách. Môžete si vybrať odtieň ladený do čiernej alebo je vrchná časť celá čierna a od poprsia nadol žíhaná v čiernobielej variácii. Ak dávate prednosť výraznejším farbám, môžete si vybrať zelený (olivový) alebo bordový odtieň.

Jedná sa o veľmi pekný model, ktorý dokonale zvýrazní vaše tehotenské bruško. Už dávno sú preč časy, keď ženy počas tehotenstva nosili voľné šaty. Na druhej strane sa dnes pýšia krásnymi guľatými bruškami.

Materiál

  • 95% polyester, 5% elastan

Cena v čase recenzie: 35,66 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Tehotenská tunika Sophia Abra.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Hnedé tunikové šaty TANVI

Hnedé tunikové šaty TANVI

» Ďalší Modrá formálna tunika xxl s rozparky

Modrá formálna tunika xxl s rozparky